All-in-one Kurumsal Script Hazır

Çözümeks.com, sektörde kurumsal yazılımlara yeni bir boyut kazandırmak ve kaliteli yazılımları uygun fiyatlara erişilebilir kılmak adına uzun süredir üzerinde çalıştığı All-in-one Kurumsal Script'i Mart 2015 itibariyle siz müşterilerimizin ve Türkiye internet ekosisteminin beğenisine sunmuştur.

Yazılım, adından da tahmin edilebileceği üzere, kurumsal firmalar adına ihtiyaç duyulabilecek birçok modül ve yeteneği bünyesinde barındırıyor. Özellikle giriş seviyesinde e-ticaret kabiliyeti sayesinde küçük ve orta ölçekli işletmelerin ayrı bir yazılıma gerek kalmadan tek çatı altında ve daha düşük maliyetlerle bu ihtiyaçlarını da karşılamakta.


Detaylı İncele

Genel Özellikler

- Kullanıcı Dostu Arayüz
Bootstrap 3 tabanlı responsive özellikli sade ve kullanıcı dostu arayüz

- Çok Dilli Mimari
Sistem Türkçe ve İngilizce olarak kullanıma hazır şekilde gelmektedir. Panelden istediğiniz farklı bir dili aktif ederek, tek dosya çevirisi ile ekleme yapabilirsiniz.

- Esnek SEO ve Link Yapısı
Url yapısını birkaç dakikada tamamen dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Üstelik tüm sayfalar için title, description ve keywords gibi meta'ları tanımlayabilirsiniz.

- Açık Kaynak Kodlu
Script %100 oranında açık kaynak kodludur. Dilediğiniz değişikliği yapabilir ve kendi sitelerinizde kullanabilirsiniz.

- Güçlü Altyapı
Yii Framework 2.0 tabanlı, MVC mimarisi ile kodlanmış modüler sistemde, yüzlerce satırlık dosya içinde kaybolmadan kolayca değişiklik yapabilirsiniz. Dilerseniz varsayılan olarak gelen MySql veritabanı motorunu MsSQL, Oracle, PostgreSQL veya SQLite gibi motorlarla bile değiştirebilirsiniz.

- Tema Seçeneği
Sistem aynı Wordpress ve Joomla gibi sistemlerde olduğu şekilde bir template sistemi üzerine inşa edilmiştir. Çekirdek kodlarına hiç dokunmadan yeni bir tasarım ekleyebilir ve üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

- Önbellekleme Özelliği
İster PHP dosyalarını, ister veritabanı sorgularını Apc, MemCache, DummyCache, XCache gibi önbellek sistemleriyle güçlendirip sitenizi yoğun trafik altında bile hız kaybı olmadan yayınlamaya devam edebilirsiniz.

- Opsiyonel Sanal Pos Seçeneği

Paypal ve Havale ile ödeme seçeneklerinin yanına dileyen müşterilerimiz için EST sanal pos veya Iyzico kurulumu da yapabilmekteyiz.